Koleksiyon
 
 
Casual
Günlük hayatımızda; işe gitmek için hazırlanırken ya da hafta sonları, genellikle tercihlerimizi rahat hareket etmek, terlememek ya da üşümemek üzerine kurgularız. Hepimizin gardırobunda onlarca gömlek vardır ama hep elimizin gittiği ve severek giydiğimiz bir kaçı diğerlerinden farklı yere sahiptir. İşte biz hep o en sevdiğiniz gömleklerinizin kumaşlarını tasarlamak için yola çıktık…

Bu nedenle;

Bizim için seçilen giysideki en önemli unsur gömlektir. Tasarımlarımızı henüz iplik aşamasındayken, müşterilerimizin öncelik sırasına göre belirleriz. Günlük spor bir gömleklik kumaşın; rengi, dokuma kalitesi, tuşesi ile her yaş gurubuna hitap edebilmesi açısından çok i-y-i düşünülüp desene dönüştürülmesi gerekmektedir.

Tasarım bölümümüz, hazırladığı özel koleksiyonlarla, ilkbahar-yaz, sonbahar–kış olmak üzere Çok zengin renk ve dokuma teknikleri kullanarak oluşturduğu, yıllarını deneyimle harmanlamış, profesyonel ekibiyle, her sezon siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.
 
 
Klasik

Klasik bir gömleğin kumaşı; yıllar içinde gözden düşmeyip daima, ilk günkü gibi giyilmekten zevk alınacak tasarımlarla, bir takım elbisenin içinde tüm ihtişamıyla dikkat çekmelidir. Özenle seçilmiş farklı tiplerde geliştirilen kumaşlar, çeşitli müşteri grupları için düşünülmüş aprelerle, finalde olması gerektiği kalitede buluşmalıdır.

Doğru tasarlanmış bir klasik gömleklik kumaşın modası asla geçmez. Firmamız sürekli güncellenen klasik gömleklik kumaşlarıyla sıra dışı çizgisini korumakla birlikte üstün kalite anlayışından asla taviz vermemektedir.

Giydiğiniz gömleğin kumaşı bizim için üstün özelliklere sahip olmalıdır.
Bizim kaliteli kumaştan anladığımız,özel tasarım becerilerimizle birleştiğinde ‘’değerlenir’’.

 
 
© 2012 bianco-nero.com powered by weborex.com